CZ DE

Pohledy Šumava

Na našich stránkách nabízíme všem milovníkům Šumavy a Lipenska sběratelské retro pohlednice zajímavých míst z tohoto nejkrásnějšího koutu naší vlasti a našich dvou sousedů.

K myšlence nabízet milovníkům Šumavy retro pohlednice nás inspiroval náš velký koníček - sbírání historických pohlednic. A právě srovnání současné pohlednicové produkce a historických snímků mistrů Seidelových, Josefa Wolfa, nakladatele Joži Pospíchala či například Maxe Jonáka nás přivedlo na myšlenku vzdát hold všem zde zmiňovaným i nezmiňovaným dokumentaristům staré dobré Šumavy.

Každý jednotlivý motiv se vždy vydá pouze v jediném nákladu (obvykle 500 ks), tzn., že se na pohlednici nikdy nebude stejný snímek opakovat a po vyprodání všech kusů již nebude možné pohlednici objednat.


Dokumenty

Aktuální dění u Pohledů Šumava

Vloženo 30.01.2014

Vážení přátelé,
Přinášíme Vám krátký náhled do života sběratelských retro pohlednic ze Šumavy. Z našich předchozích zpráv již možná víte, že v nejbližších dnech vyjde série 6 motivů ve speciální edici (20 ks na motiv), navíc jeden z motivů je neprodejný a bude zaslán sběratelům s kompletní sbírkou našich pohlednic.

Nyní se však chystá i 16 motivů do standardní edice, které vyjdou na přelomu února a března. V této souvislosti bychom Vás rádi upozornili na to, že si jeden z motivů můžete sami vybrat a to prostřednictvím našich šumavských stránek www.lipno-online.cz.

O dalším dění Vás budeme opět rádi informovat
Vaše Pohledy Šumava

LOP0065-SE - Hájenka Knížecí Pláně - POHLEDY ŠUMAVALOP0062-SE - Potok Světlá  - POHLEDY ŠUMAVALOP0064-SE - Kříž rodiny Stadelbauerů - POHLEDY ŠUMAVALOP0063-SE - Osada Nové Údolí - POHLEDY ŠUMAVALOP0061-SE - Železniční stanice Černý Kříž  - POHLEDY ŠUMAVALOP0060-SE - Monti - Mopsík šumavský - POHLEDY ŠUMAVA

Lipno-Online
Obchodní podmínky Mapa stránek Copyright 2012 - 2016

LIPNO-ONLINE.CZ  FACEBOOK  LIPNO DREAMS  MĚSTO VYŠŠÍ BROD  AUKRO  Twitter  Pohlazení z Francie   Šumava Info  
TOPlist CZIN.eu