CZ DE

Pohledy Šumava

Na našich stránkách nabízíme všem milovníkům Šumavy a Lipenska sběratelské retro pohlednice zajímavých míst z tohoto nejkrásnějšího koutu naší vlasti a našich dvou sousedů.

K myšlence nabízet milovníkům Šumavy retro pohlednice nás inspiroval náš velký koníček - sbírání historických pohlednic. A právě srovnání současné pohlednicové produkce a historických snímků mistrů Seidelových, Josefa Wolfa, nakladatele Joži Pospíchala či například Maxe Jonáka nás přivedlo na myšlenku vzdát hold všem zde zmiňovaným i nezmiňovaným dokumentaristům staré dobré Šumavy.

Každý jednotlivý motiv se vždy vydá pouze v jediném nákladu (obvykle 500 ks), tzn., že se na pohlednici nikdy nebude stejný snímek opakovat a po vyprodání všech kusů již nebude možné pohlednici objednat.


Dokumenty

Podívejte se na 7 nových motivů

Vloženo 24.07.2015

V uplynulých dnech přibylo do naší sběratelské edice sedm nových motivů. Tentokrát jsme brouzdali především na Vimpersku, ale stranou nezůstal ani kraj okolo Trojmezí, Zadní Zvonkové a Loučovic.

LOP0087 - Trojmezí - POHLEDY ŠUMAVALOP0086 - Rozhledna Mářský vrch  - POHLEDY ŠUMAVALOP0088 - Kostel sv. Jana Nepomuckého - POHLEDY ŠUMAVALOP0089 - Státní zámek Vimperk - POHLEDY ŠUMAVALOP0090 - Město Vimperk - POHLEDY ŠUMAVALOP0091 - Městská zvonice  - POHLEDY ŠUMAVALOP0092 - Hotel Kilián - POHLEDY ŠUMAVA

Lipno-Online
Obchodní podmínky Mapa stránek Copyright 2012 - 2016

LIPNO-ONLINE.CZ  FACEBOOK  LIPNO DREAMS  MĚSTO VYŠŠÍ BROD  AUKRO  Twitter  Pohlazení z Francie   Šumava Info  
TOPlist CZIN.eu